У Кабміні пропонують автоматизувати митне оформлення

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк пропонує Президенту України Петру Порошенку та спікеру Верховної Ради України Володимиру Гройсману автоматизувати митне оформлення вантажів. Про це йдеться у проекті “Плану відновлення України на 2015-2017 рр.”, передає РБК-Україна.

Цей проект розроблений Кабінетом Міністрів України і має бути підписаний Яценюком, Порошенком та Гройсманом.
Так, згідно з документом у рамках реформування митниці планується запровадити концепцію “Єдиного вікна” та автоматизувати митне оформлення.

“Визначити процедуру взаємодії різних контролюючих органів з митними органами під час пропуску та митного оформлення вантажів та виключити дублюючі функції та скасувати вимоги щодо використання паперових документів з метою перетину кордону та проходження митного та супутніх контролів”, – йдеться у проекті плану.

Також пропонується вдосконалити систему “Електронного декларування” та практику спільного з іншими країнами митного контролю у пунктах пропуску.

Нагадаємо, у серпні 2014 р. Кабмін спростив митне оформлення гуманітарної допомоги від міжнародних організацій на період проведення антитерористичної операції на сході України.

Зазначимо, що 11 грудня 2014 р. народні депутати підтримали проект ухвали № 1330 “Про програму діяльності Кабінету міністрів України”. За відповідне рішення проголосували 269 нардепів із 226 мінімально необхідних.

Джерело: UBR

Залишились питання?

Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом