Як у митних деклараціях відображатимуться результати державних видів контролю в разі застосування принципу «єдиного вікна»

ДФСУ в листі від 14.09.2016 р. № 30528/7/99-99-18-03-01-17 надала деякі роз’яснення щодо відображення в митній декларації (далі — МД) результатів державних видів контролю в разі застосування принципу «єдиного вікна».

Отже, якщо товар підлягає декільком видам контролю та підприємством прийнято рішення, що ВСІ вони мають здійснюватися із застосуванням положень Порядку інформаційного обміну між органами доходів і зборів, іншими державними органами та підприємствами за принципом «єдиного вікна» із використанням електронних засобів передачі інформації, затвердженого постановою Кабміну від 25.05.2016 р. № 364 (далі — Порядок), до внесення змін у класифікатор документів, затверджений наказом Мінфіну від 20.09.2012 р. № 1011 (далі — класифікатор документів), із 15.09.2016 р. при декларуванні таких товарів у графі 44 МД інформація про позитивні результати проведення державних видів контролю має зазначатися за єдиним кодом документа «5509» для всіх видів контролю.

Якщо підприємством прийнято рішення про проведення ЧАСТИНИ видів контролю із застосуванням положень Порядку, а частини — у звичайний спосіб, із проставленням штампів на товаросупровідних документах або наданням відповідних документів, інформація про позитивні результати проведення видів контролю, відповідно до Порядку, зазначається за єдиним кодом документа «5509», а про позитивні результати контролю, засвідчені штампами на товаросупровідних документах чи наданими документами, — за відповідними кодами, визначеними р. 5 класифікатора документів.

Залишились питання?

Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом