10 переваг зеленого водню в логістиці

Останні декілька років активною темою для обговорення є декарбонізація логістичних процесів та промисловості. В якості альтернативи традиційному паливу найчастіше розглядається зелений водень. Перехід на відновлюване паливо суттєво зменшить енергетичну залежність промислового сектору та зможе докорінно змінити усе положення справ в логістичній царині. Доцільність використання зеленого водню обумовлюється наступними економічними та екологічними чинниками:

  1. Підвищена автономність. Водневі елементи палива можуть покращити виробничий ресурс спеціального транспорту, збільшивши кількість годин автономної праці та відстань, яку можна буде проїхати без дозарядки.
  2. Підвищена екологічність. Отримання енергетичних ресурсів із відновлювальних джерел (наприклад, за допомогою сонячних панелей) може бути сертифіковане та уніфіковане.
  3. Більш безпечне застосування. На відміну від свинцево-кислотних акумуляторів чи бензину, будь-який вид взаємодії із зеленим воднем буде абсолютно не шкідливим для персоналу в логістичній структурі.
  4. Простота у зберіганні. Даний різновид палива достатньо просто зберегти для подальшого використання та для інших сфер.
  5. Посилення технологічної незалежності. Розвиток сектору екологічного палива не лише зменшує залежність людства від викопного палива, але й впливає на формування цілої індустрії з робочими місцями.
  6. Зменшення кількості акумуляторів та усунення електричних зарядок. Впровадження екологічно свідомого підходу в енергетику дає змогу зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.
  7. Можливість декарбонізувати транспорт. Раніше залежність транспортного сектору від викопного палива вважалась вкрай важкою для подолання. Сьогодні, як показує практика, все можливо.
  8. Шкідливі для навколишнього середовища гази, що є побічним продуктом використання бензину чи дизпалива, перестають бути екологічною проблемою.
  9. Скорочення часу заправки транспортних засобів. Мікроавтобуси та вантажівки будуть цілком готові для використання вже через декілька хвилин після заправки.
  10. Економічна доцільність. Єдиним продуктом, необхідним для створення зеленого водню, є звичайна вода. По-перше, вона недорога, а по-друге, має статус відновлюваного ресурсу.

Нескладно помітити, наскільки великою є кількість переваг від впровадження екологічно чистого палива. У ході декарбонізації індустрії цей тренд буде лише зростати.

Залишились питання?

Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом