Як ми можемо зменшити витрати на логістику

Недостатньо сплановані логістичні операції можуть обернутися надмірними витратами. В пріоритеті будь-якого оператора має бути фокус на правильній оптимізації витрат, відносно усього логістичного ланцюга. Пропонуємо детально розглянути заходи, які допоможуть у цьому.

Кластерні угоди

Коли декілька компаній займаються об’єднанням власних інтересів з метою досягнення максимальної вигоди, формується так званий «кластер». Якщо розглядати подібний підхід у логістичних операціях, транспортування між декількома клієнтами може допомогти у досягненні цілей, спільних для усіх учасників. Перш за все, така взаємодія оптимізує економічні витрати, а також, зменшує екологічне забруднення, пов’язане з перевезеннями.

Маршрутизація

В оптимізації також допомагає можливість в довільний момент часу відслідкувати місцезнаходження вантажа. У фіксації логістичних процесів допомагає маркування товарів та впровадження спеціальних електронних систем. Найбільш наочним прикладом такого підходу є штрих-коди, що можуть бути ідентифіковані в будь-якій країні світу. Відображенням тенденції стали QR-коди, які здатні вмістити у себе всю необхідну інформацію.

 

Інвестування у технологічність

Щоб логістичні процеси оптимізувались та вдосконалювались, варто інвестувати у інноваційні технологічні рішення. По-перше, це робить сам бізнес більш стійким та конкурентноздатним, а по-друге, дозволяє надавати послуги із доданою вартістю. Крім того, такі інвестиції значно покращують сам процес праці. Наприклад, оновлені автомобілі та складські конструкції дадуть змогу працівникам відчувати себе безпечніше та ефективніше виконувати свою роботу.

Підвищення ефективності в управлінні складом

Інфраструктурні витрати у логістичних компаній завжди складають солідну частину від загального бюджету. У зменшенні витрат можуть допомогти екологічні інновації. Встановлення сонячних панелей на складі та перехід складської техніки на двигуни, що працюють на водні, зроблять саму структуру більш автономною та менш залежною від ресурсів, необхідних для функціонування.

Таким чином, зменшення витрат на логістику завжди залишається у рамках підходу, обраного при управлінні керівництвом. Потрібно лише підходити до вирішення проблеми комплексно.

Залишились питання?

Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом